Přihlaste se k odběru všech důležitých informací na váš e-mail

Dopravní hřiště Ukrajinská v plném provozu

Návrh týkající se rekonstrukce a úpravy povrchů dopravního hřiště, které se nachází v areálu MŠ Ukrajinská a je v sezóně denně za pěkného počasí využíváno veřejností. Na dopravním hřišti mají možnost rodiče nechat děti v bezpečném prostředí zkoušet a rozvíjet své dovednosti na kolech, koloběžkách či odrážedlech, aniž by museli mít strach, že děti ujedou na cestu. Děti mohou zároveň s dopravním hřištěm využívat další herní prvky zahrady mateřské školy, které napomáhají fyzické zdatnosti, schopnosti koordinace v prostoru, obratnosti, pohotovosti a mnoho dalšího.

Povrchy, které byly již značně opotřebované, a podepsal se na nich zub času, si žádaly rekonstrukci. Na cesty byla položena nová asfaltová vrstva, která byla následně nalajnována a již od června 2018 slouží nejen dětem v Mateřské škole, ale i široké veřejnosti.

Návrh s názvem Červená, oranžová, zelená - jedeme! získal podporu celkem 143 hlasů a jeho celkové náklady činili 806.894,- Kč bez DPH (976.341,74 Kč vč. DPH). Realizace probíhala v dubnu 2018 – ukončena byla 30. 4. 2018.

Fotogalerie