Přihlaste se k odběru všech důležitých informací na váš e-mail
  • Úvod
  • Aktuálně
  • Další projekt z loňského ročníku Zelená Porubě je na světě

Další projekt z loňského ročníku Zelená Porubě je na světě

Nové hřiště ve tvaru lodi mají k dispozici děti, které bydlí v okolí ulice Jana Šoupala. Koráb je už třetím realizovaným návrhem, který úspěšně prošel loňským hlasováním projektu participativního rozpočtu Zelená Porubě.

Návrh s názvem Chceme si hrát přihlásila do projektu paní Jana Netočná a v hlasování skončil na třetím místě. Společně s dětmi vybrala i návrh, jak by hřiště mělo vypadat. „Je to pěkné, barevné a věřím, že si nové hřiště děti užijí,“ řekla Jana Netočná. U hřiště jsou i nové lavičky.

Hlasováním Zelené Porubě v loňském roce prošly čtyři projekty. Tři z nich se už podařilo uskutečnit. Na přelomu jara a léta bylo otevřeno rekonstruované dopravní hřiště na ulici Ukrajinská, začátkem srpna pak relaxační náměstíčko na Slavíkově ulici, kde byly ke stávajícímu dětskému hřišti přidány další herní prvky.

Celkové náklady na realizaci dětského prvku  byly celkem 122 004,- Kč vč. DPH + 3 lavičky 31 600,- vč. DPH. V průběhu srpna ještě dodáme pískoviště, které vyrábí údržba Městského obvodu Poruba.

Fotogalerie